osada

Zamieszkaj w domu pasywnym!

Osada Będargowo - Kaszuby

Uwaga!

Z dumą informujemy, iż nasz budynek został zgłoszony do Międzynarodowych Targów Domów Pasywnych organizowanych przez Passivhaus Institute w Darmstadt !!!

Uwaga!

REWELACYJNE WYNIKI CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ EU=4,2 [kWh/(m2 · rok)]!!! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uwaga!

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – 40 zł m2 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uwaga!

DOM LARA 96.50 M² W STANIE SUROWYM ZA JEDYNE 150 TYS. ZŁ Z DZIAŁKĄ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uwaga!

Odwiedź nas na facebooku!
www.facebook.com/OsadaBedargowo

Dlaczego dom pasywny?

PARTNER WSPIERAJĄCY

    rg

Twój dom dzięki zastosowanym technologiom będzie domem pasywnym, czyli bardzo energooszczędnym. Dom pasywny to dom specjalnie zaprojektowani i niezwykle starannie wykonany tak, aby do jego ogrzania wystarczało mniej niż 15 kWh/m² na rok. Potwierdzi do certyfikat Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt w Niemczech. W domu modelowym Lara 3 w Osadzie Będargowo udało się uzyskać wynik zużycia energii nie przekraczający 5 kWh/m² na rok. Tak rewelacyjnie niski wynik będzie celem w budowanym dla Ciebie domu.

Zamieszkaj w domu pasywnym bo jest:

EKOLOGICZNY
EKONOMICZNY
ERGONOMICZNY
ESTETYCZNY

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Umów się na obejrzenie modelowego domu – tel. 604 64 64 11

Witamy w Osadzie Będargowo

Nasze firma powstała z pasji i wieloletniego doświadczenia. Najpierw sami, na własne potrzeby wybudowaliśmy dom pasywny, a teraz chcemy zachęcić do tej idei innych. Jesteśmy po to, żeby sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Wierzymy, że nie podążamy ślepo za ekologicznymi trendami, ale wykorzystujemy je z maksymalną korzyścią dla Naszych Klientów. Mimo, że jesteśmy młodą firmą, współpracujemy
z doświadczonymi specjalistami z zakresu budownictwa, usług ogólnobudowlanych, architektury i nowych technologii.

Czemu warto nam zaufać? Jesteśmy przekonani, że poza licznymi certyfikatami energooszczędności, najważniejszymi i najcenniejszym argumentem jest to, że pierwszy dom pasywny wybudowaliśmy dla siebie – doskonale wiemy jak to zrobić dobrze. Dom dla Państwa wybudujemy tak, jakby miał to być Nasz dom.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z budową domu energooszczędnego i pasywnego.

Marzysz o własnym domu? Jaki miałby on być? Może …

    • Ekologiczny ? -czyli pasywny, zużywający 14 razy mniej energii niż dom tradycyjny
    • Ekonomiczny? – zarabiający na siebie, bardzo tani w eksploatacji
    • Ergonomiczny? – dopasowany do indywidualnych potrzeb
    • Estetyczny ? – o szlachetnej, klasycznej formie, malowniczo położony

Takie właśnie domy staną w nowo projektowanej Osadzie Będargowo. W nowoczesnej „zielonej technologii” będą bardzo tanie w eksploatacji, przyjazne dla środowiska i mieszkańców, ciepłe zimą i chłodne latem. Zastosowanie specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych sprawi, że zużycie energii ograniczone w nich będzie do miniumum.

Niewiarygodne, ale …

KOSZT UTRZYMANIA DOMU W OSADZIE WYNIESIE ok. 600 zł ROCZNIE!

Proponujemy zamieszkanie w domu położonym poza miastem, w otoczeniu przyrody, w odległości pozwalającej na korzystanie z zalet dużego ośrodka miejskiego. Osada Będargowo tworzy nową część wsi Będargowo, której powstanie datowane jest na 1284 rok. Mieszkanie w Osadzie Będargowo pozwala na korzystanie z walorów krajobrazowych miejscowości oraz uroków życia w lokalnej społeczności.

Na terenie Osady znajdują się 4 stawy o łącznej powierzchni 5.500m2 oraz jezioro o powierzchni 3 ha, gdzie wspaniale czują się łabędzie i dzikie kaczki. W pobliżu rozpościerają się rozległe tereny spacerowe, lasy, łąki, białe błota i jezioro Otalżyno. W oddalonym o 1,5 km Pomieczynie znajdują się sklepy, szkoła podstawowa i gimnazjum, drewniany kościół w stylu zakopiańskim oraz straż pożarna.

Aktualnie istnieje możliwość dopłat do domów pasywnych do 50 tys. złotych!