LARA

Zamieszkaj w domu pasywnym!

Osada Będargowo - Kaszuby

Uwaga!

Zapraszamy do lektury najnowszego czasopisma Murator (październik 2016). W dziale budowa i remont szczegółowo opisano technologię wykonania domu pasywnego jak również zamieszczono informację o kosztach eksploatacji budynku. (Artykuł załączony poniżej)

Uwaga!

Z dumą informujemy, iż nasz budynek został zgłoszony do Międzynarodowych Targów Domów Pasywnych organizowanych przez Passivhaus Institute w Darmstadt !!!

Uwaga!

REWELACYJNE WYNIKI CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ EU=4,2 [kWh/(m2 · rok)]!!! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uwaga!

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – 40 zł m2 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uwaga!

DOM LARA 96.50 M² W STANIE SUROWYM ZA JEDYNE 150 TYS. ZŁ Z DZIAŁKĄ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uwaga!

Odwiedź nas na facebooku!
www.facebook.com/OsadaBedargowo

Witamy w Osadzie Będargowo

Nasze firma powstała z pasji i wieloletniego doświadczenia. Najpierw sami, na własne potrzeby wybudowaliśmy dom pasywny, a teraz chcemy zachęcić do tej idei innych. Jesteśmy po to, żeby sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Wierzymy, że nie podążamy ślepo za ekologicznymi trendami, ale wykorzystujemy je z maksymalną korzyścią dla Naszych Klientów. Mimo, że jesteśmy młodą firmą, współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z zakresu budownictwa, usług ogólnobudowlanych, architektury i nowych technologii.

Czemu warto nam zaufać? Jesteśmy przekonani, że poza licznymi certyfikatami energooszczędności, najważniejszymi i najcenniejszym argumentem jest to, że pierwszy dom pasywny wybudowaliśmy dla siebie – doskonale wiemy jak to zrobić dobrze. Dom dla Państwa wybudujemy tak, jakby miał to być Nasz dom.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z budową domu energooszczędnego i pasywnego.

Marzysz o własnym domu? Jaki miałby on być? Może …

   • Ekologiczny ? -czyli pasywny, zużywający 14 razy mniej energii niż dom tradycyjny
   • Ekonomiczny? – zarabiający na siebie, bardzo tani w eksploatacji
   • Ergonomiczny? – dopasowany do indywidualnych potrzeb
   • Estetyczny ? – o szlachetnej, klasycznej formie, malowniczo położony

Takie właśnie domy staną w nowo projektowanej Osadzie Będargowo. W nowoczesnej „zielonej technologii” będą bardzo tanie w eksploatacji, przyjazne dla środowiska i mieszkańców, ciepłe zimą i chłodne latem. Zastosowanie specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych sprawi, że zużycie energii ograniczone w nich będzie do miniumum.

Niewiarygodne, ale …

KOSZT UTRZYMANIA DOMU W OSADZIE WYNIESIE ok. 600 zł ROCZNIE!

Proponujemy zamieszkanie w domu położonym poza miastem, w otoczeniu przyrody, w odległości pozwalającej na korzystanie z zalet dużego ośrodka miejskiego. Osada Będargowo tworzy nową część wsi Będargowo, której powstanie datowane jest na 1284 rok. Mieszkanie w Osadzie Będargowo pozwala na korzystanie z walorów krajobrazowych miejscowości oraz uroków życia w lokalnej społeczności.

Na terenie Osady znajdują się 4 stawy o łącznej powierzchni 5.500m2 oraz jezioro o powierzchni 3 ha, gdzie wspaniale czują się łabędzie i dzikie kaczki. W pobliżu rozpościerają się rozległe tereny spacerowe, lasy, łąki, białe błota i jezioro Otalżyno. W oddalonym o 1,5 km Pomieczynie znajdują się sklepy, szkoła podstawowa i gimnazjum, drewniany kościół w stylu zakopiańskim oraz straż pożarna.

Aktualnie istnieje możliwość dopłat do domów pasywnych do 50 tys. złotych!

Dlaczego dom pasywny?

PARTNER WSPIERAJĄCY

    rg

Twój dom dzięki zastosowanym technologiom będzie domem pasywnym, czyli bardzo energooszczędnym. Dom pasywny to dom specjalnie zaprojektowani i niezwykle starannie wykonany tak, aby do jego ogrzania wystarczało mniej niż 15 kWh/m² na rok. Potwierdzi do certyfikat Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt w Niemczech. W domu modelowym Lara 3 w Osadzie Będargowo udało się uzyskać wynik zużycia energii nie przekraczający 5 kWh/m² na rok. Tak rewelacyjnie niski wynik będzie celem w budowanym dla Ciebie domu.

Zamieszkaj w domu pasywnym bo jest:

EKOLOGICZNY
EKONOMICZNY
ERGONOMICZNY
ESTETYCZNY

O nas w mediach!

W NAJNOWSZYM MIESIĘCZNIKU MURATOR (PAŹDZIERNIK 2016) W DZIALE BUDOWA I REMONT SZCZEGÓŁOWO OPISANO TECHNOLOGIĘ WYKONANIA DOMU PASYWNEGO JAK RÓWNIEŻ ZAMIESZCZONO INFORMACJĘ O KOSZTACH EKSPLOATACJI BUDYNKU.

Muratorfile-page2file-page3file-page4file-page5file-page6

Umów się na obejrzenie modelowego domu – tel. 604 64 64 11

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!